Що означає це слово?
Біоревіталізація – найсучасніша ін’єкційна методика омолодження шкіри. У чому ж її суть? Слово «біо» означає природне, натуральне, «ре» – повернення; «віта» – життя. Таким чином, слово «біоревіталізація» буквально означає «повернення до життя природним шляхом». Це і відрізняє біоревіталізацію від пластичної хірургії – ніякого насильства, ніяких травм, ніякого відновного періоду, а результат настільки ж помітний.
Що колять?
Нашій шкірі, щоб зберігати молодість і пружність, потрібна гіалуронова кислота. Саме ця речовина відповідає за тургор і зволоженість шкіри. Але справа в тому, що з 25-ти років у людському організмі зменшується вироблення гіалуронової кислоти. Нестача гіалуронової кислоти і стає причиною старіння шкіри.
Біоревіталізація – це уколи гіалуронової кислоти в шкіру обличчя і тіла, локально в ті місця, які видають вік: «гусячі лапки», носогубні і носослізні складки, зморшки на лобі і перенісся. Потрапляючи в шкіру, гіалуронова кислота стимулює вироблення власної гіалуронової кислоти, що в свою чергу активізує відновлювальні процеси в шкірі. Починається глибоке зволоження шкіри, відновлюється її тургор і еластичність, посилюється мікроциркуляція. Час на вашому обличчі, в буквальному сенсі, починає йти назад.

Покази до біоревіталізації:
— Суха, зневоднена шкіра;
— В’януча шкіра;
— Жирна, груба шкіра з розширеними порами;
— Фотостаріння шкіри;
— Відновлення шкіри після пілінгів та шліфування;
— Реабілітація після пластичних операцій;
— Купероз;
— Гіперпігментація;
— Профілактика старіння.
Процедура
Перед самою процедурою проводиться демакіяж і, в разі необхідності і за бажанням клієнта, знеболення спеціальною маззю. Кожна упаковка сертифікованого препарату для біоревіталізації включає одноразовий шприц, вже заповнений препаратом і готовий до вживання. Перед застосуванням рекомендується дати вмісту зігрітися до кімнатної температури, оскільки ін’єкції охолодженої гіалуронової кислоти можуть бути більш болючі. Непошкоджена упаковка повинна розкриватися лікарем в присутності пацієнта. На упаковці є вказівки про назву препарату, номер партії, термін придатності та об’єм шприца. Потім лікар найтоншою голкою починає робити ін’єкції, вводячи строго певну кількість препарату в строго певні точки. Від початку до кінця процедури біоревіталізації проходить 45-50 хвилин. Сеанси проводяться курсом від 3 до 5 разів з інтервалом в 2-4 тижні. Однак існує кілька схем омолодження і кожна має свою періодичність проведення процедур
Учёные, находящиеся в состоянии аффекта

Ефект
Відразу ж після процедури біоревіталізації розгладжуються глибокі і дрібні зморшки. Ефект чудовий, але короткочасний – проходить через 10 днів. А ось основний результат — те, заради чого і проводився курс, продовжується до 6 місяців.

Протипокази
Процедуру не можна робити, якщо у пацієнта є запальні процеси в зоні, що підлягає обробці, є важкі хронічні захворювання, протипоказана біоревіталізація під час вагітності та лактації, у разі боязні голки.

Побічні явища
Відразу після процедури шкіра обличчя може почервоніти або, навпаки, збліднути, в обробленій зоні може виникнути набряклість, мікрогематоми, болючість. Всі ці явища нормальні і повинні пройти протягом доби. Крім того, місця введення препарату деякий час будуть виглядати як дрібні прищики або підняті над поверхнею шкіри папулки. Ці сліди повинні розсмоктатися не пізніше, ніж через 2 дні на обличчі і через 3 дні – на шиї і в зоні декольте. Якщо цього не сталося, потрібно звернутися до фахівця, який проводив процедуру.

Після процедури
Після проведення процедури біоревіталізації, щоб уникнути негативних наслідків, потрібно дотримуватися деяких правил:
— Протягом першої доби після ін’єкцій не можна доторкатися до обробленої поверхні шкіри;
— Не варто робити макіяж в день процедури;
— Протягом двох днів після проведення процедури для догляду за шкірою можна використовувати тільки препарати з протизапальною і антисептичною дією, рекомендовані лікарем;
— Не можна відвідувати сауну, лазню, басейн і спортзал;
— Протягом 10-14 днів потрібно утриматися від відвідування солярію;
— Проведення косметологічних процедур по догляду за шкірою або сеансів фізіотерапії відкладіть на тиждень;
— Введення будь-яких ін’єкційних імплантів, проведення серединних і глибоких хімічних або лазерних пілінгів, пластичних операцій рекомендується не раніше, ніж через 2 тижні після біоревіталізації.

БІОРЕВІТАЛИЗАЦІЯ ОБЛИЧЧЯ від 1500,0грн

Не займайтесь самолікуванням,
зверніться за безкоштовною консультацією до наших лікарів-естетистів. Вони підберуть процедуру або програму,
яка підходить саме Вам.


Акція дня 
NEW АКЦІЇ  

 


 
Акція тижня
 
МІОСТИМУЛЯЦІЯ М"ЯЗІВ ТІЛА 10+2!

 


 
Акція місяця 
СЛІМ СФЕРА 5+1! 

 

Оформлення підписки