ВРМ вважається найефективнішою технологією моделювання фігури і лікування целюліту.
Принцип дії: маніпула апарату захоплює складку шкіри на таку товщину, в якій розвивається целюліт і за допомогою роликів,які рухаються в різні сторони, механічно переломує жирову складову дерми.Вакуум-терапія не блокує метаболічні шлаки всередині організму, а сприяє виведенню їх назовні, звільняючи м"які тканини від продуктів обміну речовин,які роками накопичувались в них.
Вакуумний баночний масаж активно використовується в косметології для лікування локального целюліту на сідницях,на задній поверхні бедер і зони «галіфе»,а також для позбавлення ефекту «апельсинової кірки». Під час масажу збільшується забезпечення тканин киснем,інтенсивність обміну речовин і покращується кровообіг.Цей ефект сприяє оновленню і зміцненню шкіри,стимуляції лімфодренажу,що веде до позбавлення «апельсинової кірки», а також вирівнюється підшкірна жирова клітковина.
Вакуумний масаж має як косметичну,так і лікувальну дію. Його можна проводити на все тіло.Вакуумний масаж,покращуючи лімфовідтік,очищує організм від продуктів розпаду.Крім того,вакуумний масаж тонізує м"язи,проводячи невеликий ліфтинг,відновлює пружність шкіри,сприяє розсмоктуванню рубцевих тканин і стрій (розтяжок).Тому цей масаж використовується для покращення і зміцнення контурів тіла,тобто для моделювання фігури,для розгладження зморшок,покращення кольору обличчя і корекції локальних недоліків овалу обличчя,подвійного підборіддя.


В косметології використовують делікатний вакуумний масаж обличчя.Він сприяє розгладженню зморшок,покращує колір обличчя,стимулює вироблення колагену та еластину,робить шкіру більш пружною.В руках квіліфікованого спеціаліста вакуумний масаж стає чудовим засобом для виправлення деяких локальних недоліків контуру обличчя.Протипоказів для вакуумного масажу небагато,але, все таки,вони існують.Від сеансів вакуумного масажу рекомендовано відмовитись:
-при гострих запальних захворюваннях внутрішніх органів;
-при дефектах шкіри на ділянках впливу;
-при тромбофлебиті;
-при серцево-судинних захворюваннях;
-при загостренні хронічних захворювань;
-при жовчекам»яній та сечокам»яній хворобах.

Один сеанс вакуумного масажу обличчя триває 5-10 хвилин.Рекомендований курс 10-20 сеансів.
Попередня консультація лікаря перед процедурою обов'язкова.

ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ обличчя 270,0 грн.
ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ тіло 310,00грн.
ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ живіт 180,00 грн.
ВВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ ноги + сідниці 250,0 грн.
ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ спини + рук 210,0 грн.

Акція дня 
МІОСТИМУЛЯЦІЯ, КАВІТАЦІЯ, ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ, СЛІМ-СФЕРА, РАДІОЧАСТОТНИЙ ЛІФТИНГ -50% 

 


 
Акція тижня
 
КАВІТАЦІЯ 5+1 у подарунок!

 


 
Акція місяця 
ПІЛІНГИ 5+1 у подарунок! 

 

Оформлення підписки