Довгий час вважалося, що процес старіння незворотній. На пластичну операцію, лазерне шліфування та інші малоприємні процедури здатна зважитися не кожна жінка — зупиняє як ризик ускладнень, так і неодмінна в таких випадках умова , витрата не тільки грошей , але й кілька тижнів свого часу.
Фотоомолодження – це прогресивний безопераційний метод, який дає змогу реально омолодити шкіру та позбутися дефектів без порушення її поверхні. Фотоомолодження не пошкоджує шкіру, а тільки стимулює синтез власного «молодого» колагену та еластину.
Вирішується проблема «розширених пор», судинних зірочок, пігментних плям ( в тому числі вікових), зникають дрібні зморшки. Процедура комфортна, безболісна і ідеально підходить людям, які ведуть активний спосіб життя, тому що зовсім не потрібен реабілітаційний період.
Лікувальна дія здійснюється за допомогою світлового пучка, який легко проникає в поверхневі шари шкіри, відновлює і зміцнює колагенові та еластинові волокна, покращується кровообіг – це і є основа фотоомолодження. А також зменшуються і розгладжуються дрібні зморшки, покращується колір обличчя та його текстура. Сонячний кератоз (порушення пігментації у зв’язку із надлишковою засмагою), в’ялість шкіри, зниження її тонусу, зморшки, вікові пігментні плями, ластовиння, розацеа (почервоніння у зв’язку із розширенням кровоносних судин і притоку крові), пористість, вугрові висипи, результати неефективного медичного лікування – всі ці недоліки можна успішно усунути за допомогою фотоомолодження.
Процедуру фотоомолодження рекомендовано починати приблизно з 30 років, коли з’являються перші зморшки. Курс процедур дозволяє позбавитися вже існуючих і попередити появу нових зморшок. Навіть одна процедура дає відчутний (видимий) ефект. Періодичність проведення сеансів – один раз на 4-5 тижнів. Вже після першого сеансу шкіра стає більш гладкою, її тонус підвищується. Видимий клінічний ефект можливо оцінити після третього сеансу.
Курс: 4-6 процедур.

Обличчя повністю , 1 процедура 420,00 грн
   
   
Вартість додаткових спалахів 20,00 грн

Не займайтесь самолікуванням,
зверніться за безкоштовною консультацією до наших лікарів-естетистів. Вони підберуть процедуру або програму,
яка підходить саме Вам.


Акція дня 
МІОСТИМУЛЯЦІЯ, КАВІТАЦІЯ, ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ, СЛІМ-СФЕРА, РАДІОЧАСТОТНИЙ ЛІФТИНГ -50% 

 


 
Акція тижня
 
КАВІТАЦІЯ 5+1 у подарунок!

 


 
Акція місяця 
ПІЛІНГИ 5+1 у подарунок! 

 

Оформлення підписки