Головна унікальна перевага цього методу – можливість видалення волосся на всіх типах шкіри. При фотоепіляції не порушується цілісність шкірного покриву. На відміну від лазерної епіляції, яка ефективна лише для чорного волосся і лише на деяких окремих ділянках тіла, фотоепіляція безпрецедентна по дії на волосся практично всіх кольорів, будь-якої структури, для будь-якого типу шкіри і на будь-якій ділянці тіла.

Що таке фотоепіляція?
У фотоепіляції реалізується принцип СЕЛЕКТИВНОГО ФОТОТЕРМОЛІЗУ (1983г). Діодний лазер має властивість миттєво нагрівати, а потім руйнувати клітини, що містять пігмент (меланін). Лазерний промінь пробігає від кінчику волосини до його репродуктивної системи — волосяної цибулини і швидко знищує її. При цьому руйнування волосяного фолікула відбувається за мілісекунди. Не дивлячись на стрімке підвищення температури в області цибулини, процедура безболісна, оскільки за ті ж самі мілісекунди відбувається і охолодження. Це відбувається без пошкодження шкіри. Завдяки дії лазера на волосяний фолікул, оброблена волосина руйнується, випадає і більше ніколи не росте.
Чи не шкідлива фотоепіляція?
Чи не може лазерний промінь впливати на внутрішні органи і пошкоджувати їх? Фотоепіляція не шкідлива і не впливає на внутрішні органи . Довжина проникнення хвилі лазерного променя складає 4-5 мм. Єдине, що може виникнути- це почервоніння, проте це явище не вимагає особливого лікування і проходить самостійно. Під дією лазера руйнується лише волосяний фолікул, що містить волосяну цибулину.
Чому фотоепіляція, а не інші види епіляції?

На відміну від використання побутових електроепіляторов, фотоепіляція безболісна. Вона не викликає подразнення шкіри, на відміну від гоління, не приводить до опіків і рубців, на відміну від електроепіляції. Після фотоепіляції волосся не вростає, відповідно, не з’являється подразнення і запалення. Фотоепіляція дозволяє позбавитися зайвого волосся в найкоротші терміни з гарантованим результатом.
Скільки сеансів необхідно ?
Фотоепіляція дає 70% гарантій на повне позбавлення волосся в обробленій зоні і 95% гарантію того, що волосся перетвориться на пушкове, ледве помітне, з рідкою локалізацією.
Необхідно провести декілька процедур, оскільки після одного сеансу :
-назавжди випадає лише волосся на початковій стадії розвитку,
-зріле і старе волосся після епіляції виростає знову, що вимагає додаткового проведення процедури.
Результат також залежить від кольору і товщини волосини.

Потрібно пройти 8-10 сеансів з інтервалом 1-1,5 місяці
Увага!!!
Довірити свою шкіру Ви можете лише кваліфікованим фахівцям, що мають медичну освіту, які знають анатомію будови шкіри і волосся.

Ціни на фотоепіляцію


Акція дня 
МІОСТИМУЛЯЦІЯ, КАВІТАЦІЯ, ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ, СЛІМ-СФЕРА, РАДІОЧАСТОТНИЙ ЛІФТИНГ -50% 

 


 
Акція тижня
 
КАВІТАЦІЯ 5+1 у подарунок!

 


 
Акція місяця 
ПІЛІНГИ 5+1 у подарунок! 

 

Оформлення підписки