Іспанський масаж обличчя
Завдяки наймогутнішого впливу на біологічні процеси, що протікають в шкірі, іспанський масаж допомагає омолодити шкіру, повернути їй здоровий вигляд. Ставати зрозуміло, чому найбільшою популярністю користується іспанський масаж обличчя. Під час сеансу посилюється мікроциркуляція крові, шкіра збагачується киснем. Багато пацієнтів відзначають помітний ефект ліфтингу вже після 1-2 рази. Крім того, він володіє дренажним ефектом — допомагає усунути набряки, вивести надлишки рідини з тканин. Такий вид масажу показаний при купероз. Іспанська масаж обличчя роблять з використанням спеціальних масел (при сухій шкірі) або кремів, які підбирають індивідуально під тип шкіри і проблему. Звичайно ж він не обмежується областю особи — шия і зона декольте також потребують омолодження.

Особливості іспанського масажу
Ця методика використовує кілька технік, причому кожна спрямована на певну систему організму. Поєднувати техніки протягом одного сеансу не можна, але іспанський масаж ще багатий і різними прийомами — їх більше сотні. У цьому з ним не зрівнятися жоден інший масаж. Тому виконуючи курс процедур, масажист практично ніколи не повторює один і ті ж прийом по два рази. У цьому полягає ще один секрет. При звичайному масажі, де використовується не більше 6 прийомів, нервова і перефіріческіх системи організму звикають до одноманітного впливу, і ефект від процедур знижується вже до 5-6 сеансу. Саме тому іспанський масаж вигідно відрізняється від інших шкіл.
Незважаючи на легкі рухи, які не завдають болю і дискомфорту, іспанський масаж вважається глибоким. Його вплив на організм не варто недооцінювати. Тому виконувати його повинен тільки висококласний фахівець.
Ефект досягається після курсу з 10 процедур 1 раз на тиждень. Проводити рекомендується 1 раз на рік.


Акція дня 
NEW АКЦІЇ  

 


 
Акція тижня
 
МІОСТИМУЛЯЦІЯ М"ЯЗІВ ТІЛА 10+2!

 


 
Акція місяця 
СЛІМ СФЕРА 5+1! 

 

Оформлення підписки