Переваги міостимуляції

Спочатку давайте розберемось, що таке міостимуляція? Міостимуляцією (інша назва — електростимуляція) називається використання імпульсного струму на м»язи,тканини, нервові закінчення і внутрішні органи. Імпульсні електричні струми,які виробляє міостимулятор, заставляє м»язи скорочуватись.Основний ефект міостимуляції заключається в тому,що відбувається видиме зміцнення м»язевих тканин.Одночасно діючи на стінки судин, міостимуляція підсилює кровообіг,а також допомагає нормалізувати жировий обмін і гормональний фон. Міостимулятори володіють позитивною дією на дряблі м»язи і шкіру, допомагають боротися із зайвою вагою, целюлітом, відновлюють кровообіг, сприяють виведенню з організму шлаків та токсинів. Міостимуляція замінює фізичні вправи.Чому все більше людей надають перевагу міостимуляторам замість фізичних вправ або намагаються поєднати пасивну гімнастику із заняттями спортом?

Перша причина — швидкий і відчутний прогрес в розвитку мускулатури і формуванні фігури. Не потрібно починати «нове життя з понеділка» і ламати свій звичний стиль життя. Адже все тренування може відбуватися за книжкою або біля телевізора.

Друга причина — відсутнє навантаження на опорно-рухову систему, зведено до мінімуму ураження суглобів, не буває травм.

Третя — на відміну від спортивних ігор і механічних навантажень, міостимулятори не викликають загальної втоми. Це дозволяє без будь-якого ризику для здоров»я давати м»язам за один сеанс велике навантаження. Цей факт важливий для людей, які перенесли травму, які втратили форму через малорухливий спосіб життя, а також для людей похилого віку.

Крім цього хочеться відмітити, що сама процедура міостимуляції приємна і досить комфортна. І, на кінець, правильно підібраний міостимулятор володіє різноманітними режимами — від спалювання калорій у боротьбі з зайвою вагою, до детального, скульптурного опрацювання окремих м»язів. Сучасні міостимулятори боряться з целюлітом, відновлюють кровообіг і життєву силу тканин, знімають біль та напругу.


Акція дня 
МІОСТИМУЛЯЦІЯ, КАВІТАЦІЯ, ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ, СЛІМ-СФЕРА, РАДІОЧАСТОТНИЙ ЛІФТИНГ -50% 

 


 
Акція тижня
 
КАВІТАЦІЯ 5+1 у подарунок!

 


 
Акція місяця 
ПІЛІНГИ 5+1 у подарунок! 

 

Оформлення підписки