Масаж люди використовують з давніх часів.Він являється ефективним методом для зміцнення і збереження здоров»я шкіри, запобігає появі зморшок.Масаж також позитивно впливає на м»язи і судини, підтримує еластичність шкіри, зберігає її свіжість і захищає від передчасного старіння.Масаж очищує від продуктів розпаду і допомагає простимулювати обмін речовин.Надто великі жирові відкладення на щоках також можна зменшити систематичним масажем.

Масаж не можна робити, не проконсультувавшись з лікарем.При деяких захворюваннях шкіри масаж робити не можна.Наприклад, він заборонений при запальних процесах шкіри, підвищеному рості волосся на обличчі, герпесі, плоских бородавках.

Існує декілька методик масажу обличчя. Масаж потрібно проводити легко, без напруження. Його виконують подушечками другого, третього, четвертого пальців рук. Масажують обличчя тільки по визначенним «масажним» лініям від середини чола до країв, від носу — в напрямку вісків, від кутиків губ — до мочок вух. Масаж починають з легкого поглажування,потім м»ягко похлопують по тих самих лініях. Якщо на чолі багато зморшок, то можна проводити як повздовжне, так і поперечне похлопування і поглажування. Підборіддя масується більш енергійно, всією кистю руки.

Курс масажу обличчя — 10 процедур. Сеанс триває 7-10 хвилин. Рекомендується робити масаж кожний день або через день. Після закінчення курсу рекомендовано проводити підтримуючий масаж один раз в тиждень. Після процедури шкіру необхідно промокнути салфеткою, щоб зняти залишки крему.Якщо вам потрібно зразу ж вийти на вулицю, то обличчя можна припудрити і нанести косметику.

Другий спосіб масажу: на обличчя і шию нанести досить товстий шар жирного крему. Тоді рівномірно розподілити його, легко нажимаючи подушечками пальців.Чоло масується середнім і безіменним пальцями круговими рухами від перенісся до скронь. Середнім пальцем потрібно масувати бічну поверхню носу, а тоді носовий хрящ. Дуже м»ягко масувати шкіру навколо очей, починаючи з внутрішнього кутика, по верхніх повіках, до зовнішнього кутика ока. Щоки слід масувати трьома пальцями, починаючи від кутика губ в напрямку скронь. Зморшки, які йдуть від кутиків губ, масувати пальцями від підборіддя в напрямку кутиків губ. По підборіддю і скулах енергійно похлопувати пальцями. Шия масується навскоси то однією, то другою ладонею, обминаючи щитовидну залозу. На завершення похлопувати по всьому обличчю і робити легкі поглажуючі рухи. Цей масаж займає приблизно 20 хвилин.

Таємниці іспанського массажу. У світі іспанський масаж давно вже відомий, як один із найприємніших методів розслаблення, підтягування шкіри і омолодження обличчя. Дуже часто його застосовують для ділянки декольте, шиї та обличчя. Шкіра в таких місцях вимагає особливого підходу і правильно підібраної методики.На сьогоднішній день найбільшим попитом користується ліфтинговий моделюючий масаж. Він здатний зміцнити м»язи вашого обличчя, зробити здоровою вашу шкіру, більш чіткий її контур.Такий масаж не рідко використовують вже в запущених формах.Якщо для вашої шкіри догляду було недостатньо, то найкраще що ви можете їй запропонувати сьогодні — ліфтинговий моделюючий масаж.

азано.


Акція дня 
МІОСТИМУЛЯЦІЯ, КАВІТАЦІЯ, ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ, СЛІМ-СФЕРА, РАДІОЧАСТОТНИЙ ЛІФТИНГ -50% 

 


 
Акція тижня
 
КАВІТАЦІЯ 5+1 у подарунок!

 


 
Акція місяця 
ПІЛІНГИ 5+1 у подарунок! 

 

Оформлення підписки