Нарощені вії служать приблизно 2-3 тижні, власне за такий час і оновлюються ваші вії. Випадіння нарощених вій проходить природнім способом і непомітно: коли випадає рідна вія,то тягне за собою і нарощену. Для тих, хто постійно нарощує вії,рекомендовано через півтора тижні зробити корекцію.Такий метод обійдеться набагато дешевше,ніж чекати поки повипадають всі нарощені вії, а тільки після цього відправлятись в салон.

Щоб правильно доглядати за нарощеними віями, рекомендуємо виконувати декілька нескладних правил.

Почнемо з того, що, якщо ви наростили вії,то аж ніяк не можна терти очі або спати лицем в подушку. Не користуйтесь тушшю,тому що ваші вії і так виразні, а при змиванні туші ви легко можете їх відклеїти,особливо,якщо ви використаєте жирний крем замість молочка.Адже він має здатність розчиняти клей.Вмиватись слід акуратно,уникайте різких рухів. Запам»ятайте,що зменшити період життя ваших нарощених вій може відвідування сауни або бані,атакож користування контактними лінзами.

Якщо вам захочеться зняти нарощені вії, то це легко і самостійно ви можете зробити самі.Для цього треба тільки нанести будь-яку олійку по лінії на ніч.


Акція дня 
МІОСТИМУЛЯЦІЯ, КАВІТАЦІЯ, ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ, СЛІМ-СФЕРА, РАДІОЧАСТОТНИЙ ЛІФТИНГ -50% 

 


 
Акція тижня
 
КАВІТАЦІЯ 5+1 у подарунок!

 


 
Акція місяця 
ПІЛІНГИ 5+1 у подарунок! 

 

Оформлення підписки