Брак часу заважає нам, жінкам, приділяти собі улюбленій достатню його кількість. Особливо вранці,адже потрібно стільки всього встигнути: помитись, приготувати сніданок собі, чоловікові,дитині, зібрати і відвести дитя в дитячий садок! Де ж тут знайдеться час для себе? 

Ось і обмежується більшість жінок наведенням краси на швидку руку — підвели очі, підфарбували губи, махнули пензликом з пудрою по обличчі — і все, справи не чекають. 

А чудовим виходом із цієї ситуації могло би стати нанесення перманентного макіяжу, — того самого, який тримається декілька років і позбавляє від необхідності витрачати на «малювання обличчя» дорогоцінні ранкові хвилини. Більше того, перманентний макіяж не тільки економить час, але і дає можливість сяяти природньою красою в басейні, на пляжі, в туристичному поході, словом, всюди, де не має місця звичайний макіяж. 

Перманентний макіяж виник на базі древнього мистецтва татуювання. Проривом в цій галузі став винахід в 1880 році американським косметологом Самуелем Отрейлі електричного апарату для татуювання, але тільки під кінець 20 століття перманентний макіяж повністю відокремився від мистецтва тату. 

Отже, перманентний макіяж — це легенька косметична татуїровка. На відміну від справжньої татуїровки, фарбуючий пігмент при нанесенні перманентного макіяжу, по-перше, вводиться під шкіру не так глибоко, а по-друге, порівняно швидко зі шкіри виводиться, — в середньому за 3-5 років. Вже через 2,5 роки пігмент починає бліднути, і тоді приходиться повертатись до декоративної косметики або ж відновлювати перманентний макіяж.

На термін життя перманентного макіяжу впливають індивідуальні особливості організму, а також кліматичні умови проживання — жінкам, які проживають в південних областях приходиться оновлювати перманентний макіяж частіше, ніж тим, що проживають в північних. Більшість жінок після кінцевого вимивання пігменту зі шкіри повторно проходять процедуру нанесення перманентного макіяжу.

За допомогою перманентного татуажу можна візуально збільшити губи, зробити їх яскравішими, підвести очі. На губах, наприклад, можна просто обвести контур, а можна поєднати обведення контуру з розтушовкою або ж виконати повне тушувування губ.
Спочатку вам потрібно звернутись в спеціалізований салон і обговорити з майстром, куди і як би ви хотіли нанести косметичну татуїровку. Перед процедурою майстер повинен намалювати пробний візерунок і,лише після того,як ви узгодите пробний варіант, перейти до введення фарбуючого пігменту. 

Пігмент по завчасно намальованому контурі вводиться на глибину 1 мм ультратонкими стерильними голками за допомогою спеціального апарату. Всі пігменти,які використовуються при нанесенні перманентного татуажу, мають мінеральне або органічне походження, абсолютно нешкідливі для організму і виключають ризик виникнення алергії.Неглибоке, порівняно із звичайною татуїровкою,введення пігменту зберігає в цілості кровоносні судини і нервові закінчення і значно зменшує больові відчуття.

Вся процедура перманентного макіяжу робиться під анестезією, яка не тільки знімає біль, але і забезпечує нерухомість клієнта, а це важливо, щоб макіяж був нанесений симетрично. В деяких салонах анестезію замінюють нанесенням обезболюючого гелю.

Тривалість процедури на брови, повіки і губи триває приблизно 2 години, а, якщо потрібно підфарбувати тільки губи,то це займе не більше 40 хвилин.
Переважно зразу ж після процедури перманентний макіяж здається надто яскравим. Не варто переживати: пройде 2-3 дні і фарби стануть більш матовими і натуральними на вигляд.
Як правило, макіяж наноситься 2 рази: пігмент не відразу ж приживається в тканинах і через 7-10 днів частина його розпадається, тому через цей проміжок часу макіяж коректують.
Найкращий період для нанесення перманентного макіяжу — початок осені. Справа в тому, що після процедури залишаються мікрорубці, тому в перший тиждень після відвідування салону вам доведеться обробляти шкіру захисними засобами і вмиватись лише трав»яними настойками з ромашки або шалфею,які мають протизапальну дію.
Засмагання на сонці, купання у відкритих водоймах, а також використання декоративної косметики в цей період вам протипоказано.


Акція дня 
МІОСТИМУЛЯЦІЯ, КАВІТАЦІЯ, ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ, СЛІМ-СФЕРА, РАДІОЧАСТОТНИЙ ЛІФТИНГ -50% 

 


 
Акція тижня
 
КАВІТАЦІЯ 5+1 у подарунок!

 


 
Акція місяця 
ПІЛІНГИ 5+1 у подарунок! 

 

Оформлення підписки