Подарункові сертифікати "Естетік-центр"


Нарощені вії служать приблизно 2-3 тижні, власне за такий час і оновлюються ваші вії. Випадіння нарощених вій проходить природнім способом і непомітно: коли випадає рідна вія,то тягне за собою і нарощену. Для тих, хто постійно нарощує вії,рекомендовано через півтора тижні зробити корекцію.Такий метод обійдеться набагато дешевше,ніж чекати поки повипадають всі нарощені вії, а тільки після цього відправлятись в салон.

Щоб правильно доглядати за нарощеними віями, рекомендуємо виконувати декілька нескладних правил.

Брак часу заважає нам, жінкам, приділяти собі улюбленій достатню його кількість. Особливо вранці,адже потрібно стільки всього встигнути: помитись, приготувати сніданок собі, чоловікові,дитині, зібрати і відвести дитя в дитячий садок! Де ж тут знайдеться час для себе? 

Ось і обмежується більшість жінок наведенням краси на швидку руку — підвели очі, підфарбували губи, махнули пензликом з пудрою по обличчі — і все, справи не чекають. 


Масаж люди використовують з давніх часів.Він являється ефективним методом для зміцнення і збереження здоров»я шкіри, запобігає появі зморшок.Масаж також позитивно впливає на м»язи і судини, підтримує еластичність шкіри, зберігає її свіжість і захищає від передчасного старіння.Масаж очищує від продуктів розпаду і допомагає простимулювати обмін речовин.Надто великі жирові відкладення на щоках також можна зменшити систематичним масажем.

Масаж не можна робити, не проконсультувавшись з лікарем.При деяких захворюваннях шкіри масаж робити не можна.Наприклад, він заборонений при запальних процесах шкіри, підвищеному рості волосся на обличчі, герпесі, плоских бородавках.


Акція дня 
МІОСТИМУЛЯЦІЯ, КАВІТАЦІЯ, ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ, СЛІМ-СФЕРА, РАДІОЧАСТОТНИЙ ЛІФТИНГ -50% 

 


 
Акція тижня
 
КАВІТАЦІЯ 5+1 у подарунок!

 


 
Акція місяця 
ПІЛІНГИ 5+1 у подарунок! 

 

Оформлення підписки