Подарункові сертифікати "Естетік-центр"


Нарощені вії служать приблизно 2-3 тижні, власне за такий час і оновлюються ваші вії. Випадіння нарощених вій проходить природнім способом і непомітно: коли випадає рідна вія,то тягне за собою і нарощену. Для тих, хто постійно нарощує вії,рекомендовано через півтора тижні зробити корекцію.Такий метод обійдеться набагато дешевше,ніж чекати поки повипадають всі нарощені вії, а тільки після цього відправлятись в салон.

Щоб правильно доглядати за нарощеними віями, рекомендуємо виконувати декілька нескладних правил.

Брак часу заважає нам, жінкам, приділяти собі улюбленій достатню його кількість. Особливо вранці,адже потрібно стільки всього встигнути: помитись, приготувати сніданок собі, чоловікові,дитині, зібрати і відвести дитя в дитячий садок! Де ж тут знайдеться час для себе? 

Ось і обмежується більшість жінок наведенням краси на швидку руку — підвели очі, підфарбували губи, махнули пензликом з пудрою по обличчі — і все, справи не чекають. 


Масаж люди використовують з давніх часів.Він являється ефективним методом для зміцнення і збереження здоров»я шкіри, запобігає появі зморшок.Масаж також позитивно впливає на м»язи і судини, підтримує еластичність шкіри, зберігає її свіжість і захищає від передчасного старіння.Масаж очищує від продуктів розпаду і допомагає простимулювати обмін речовин.Надто великі жирові відкладення на щоках також можна зменшити систематичним масажем.

Масаж не можна робити, не проконсультувавшись з лікарем.При деяких захворюваннях шкіри масаж робити не можна.Наприклад, він заборонений при запальних процесах шкіри, підвищеному рості волосся на обличчі, герпесі, плоских бородавках.


Акція дня 
NEW АКЦІЇ  

 


 
Акція тижня
 
МІОСТИМУЛЯЦІЯ М"ЯЗІВ ТІЛА 10+2!

 


 
Акція місяця 
СЛІМ СФЕРА 5+1! 

 

Оформлення підписки