ПІЛІНГ ТІЛА

Пілінг тіла призначений для глибокого очищення шкіри. Він видаляє мертві клітини епідермісу, очищує пори, покращує проникнення наступних продуктів догляду, попереджає появі розтяжок, надаючи ефект легкого масажу.

Морська сіль має регенеруючий і стимулюючий ефект, покращує кровообіг, тонізує шкіру. 

Пропиленгліколь зволожує поверхневі шари епідермісу. 

Лаванда заспокоює, знімає подразнення, регулює обмін речовин. 

М’ята заспокоює, освіжає шкіру. 

Меліса усуває лущення і почервоніння, покращує тонус шкіри. Надає сильну розслаблюючу дію.

Ваша шкіра стає еластичною, м’якою і гладенькою, процедура знімає втому і напругу. 

 

БОДІ  ПІЛІНГ 290,00грн

 

 ПІЛІНГ ОБЛИЧЧЯ З МИГДАЛЕВОЮ КИСЛОТОЮ

 Мигдалевий пілінг відносять до ряду хімічних пілінгів . Це пілінг на основі мигдалевої кислоти з плодів гіркого мигдалю. Мигдалева кислота належить до α-гідроксикислоти і поєднує в собі властивості гліколевої та саліцилової кислот:
— кератолітичну;
— антикомедогенну;.
— антиоксидантну;
— антибіотичну;
— протизапальну;
— стимулюючу.сприяє виробленню фібробластів і міжклітинного матриксу;
— блокує меланогенез.

Молекула мигдалевої кислоти має більший розмір, ніж молекула гліколевої кислоти, тому цей пілінг має менш подразнюючу дію, що дозволяє використовувати його у випадку чутливої шкіри, без сезонних обмежень. Його без побоювання можна робити навіть у сонячний день, не боячись появи постпілінгової гіперпігментації. Цей пілінг ефективно бореться з закупореними порами, акне, вугровим висипом і різними іншими запальними захворюваннями шкіри.

Мигдалева кислота має протизапальну, антиоксидантну дію, стимулює вироблення фібробластів і міжклітинного матриксу, блокує вироблення меланіну, що є незамінним для використання її в омолоджуючих і лікувальних процедурах.

Частота проведення мигдалевого пілінгу — 1 раз на тиждень, курсом 7-10 процедур, 1-2 рази в рік.

МИГДАЛЕВИЙ ПІЛІНГ ОБЛИЧЧЯ 360,00грн
 ПЕПТИДНИЙ ПІЛІНГ ОБЛИЧЧЯ  420,00грн

ПІЛІНГ ОБЛИЧЧЯ З ГЛІКОЛЕВОЮ КИСЛОТОЮ

Гліколева кислота завдяки своїй низькій молекулярній масі використовується в косметології для забезпечення кращого відлущування шкіри,. Вона послаблює зв’язки між лусочками рогового шару епідермісу, прискорюючи природний процес їх відділення.

Це спеціально розроблений метод для омолодження і здоров’я шкіри, що дозволяє добитися відчутних результатів у боротьбі зі зморшками, в’ялістю шкіри, вуграми, надмірному виділенні шкірного сала, пігментними плямами (після сонця, постакне).

ГЛІКОЛЕВИЙ ПІЛІНГ ДЕКОЛЬТЕ 420,00грн
ГЛІКОЛЕВИЙ ПІЛІНГ ОБЛИЧЧЯ 360,00грн
   

ОЧИЩУЮЧИЙ ПІЛІНГ

Процедури розраховані для всіх типів шкіри. Вони сприяють м`якому видаленню відмерлих клітин шкіри і забруднень, які закривають пори і надають шкірі сірий відтінок, вирівнюють поверхню шкіри, підсилюють проникнення активних інградієнтів інших продуктів догляду, стимулюють ріст нових клітин. Також насичують шкіру вологою, зберігають гідроліпідну плівку, перешкоджають випаровуванню вологи з поверхні епідермісу, ефективно захищають шкіру від екстримальної дії температури.

 

   
   

ПІЛІНГ ДЖЕССНЕРА

Пілінг Джесснера отримав свою назву завдяки прізвищу американського лікаря Макса Джесснера, який вперше запропонував цей склад для омолодження шкіри обличчя. Його активність визначається трьома компонентами: саліциловою кислотою, молочною кислотою та резорцином. Цікаво, що пілінг Джесснера – поверхневий пілінг, але при дотриманні певної техніки нанесення він може дати ефект серединного пілінгу. Чим довше його залишають на шкірі, тим глибше він проникає.

Так, через 4-5 днів після проведення процедури,шкіра на обличчі починає злущуватись, а через тиждень ви отримаєте зовсім нову, гладеньку і чисту шкіру

ПІЛІНГ ДЖЕССНЕРА 450 грн. 

ПІЛІНГ НАВКОЛО ОЧЕЙ

На жаль, шкіра навколо очей старіє швидше і саме в цій зоні появляються перші ознаки старіння. Шкіра навколо очей дуже тонка і суха, а з часом сполучна тканина повік слабшає, легко розтягується,що призводить до погіршення стану шкіри, з'являються «гусячі лапки», темні круги, набряки під очима.

Для профілактики і лікування найбільш поширених проблем ділянки навколо очей був розроблений високоефективний поверхневий пілінг комплексної дії. До складу пілінгу разом з кислотами входять і рослинні компоненти, що забезпечує м'яку, неагресивну лікувальну і профілактичну дію.Це дозволяє клієнту 'не випадати' з активного життя в період курсу лікування.

Активними компонентами пілінгу навколо очей являються молочна, койєва і фітинова кислоти,екстракти шовковиці, толокнянки і солодки.  

   

ПІЛІНГ ДЛЯ ШКІРИ З КУПЕРОЗОМ

Купероз – це наслідок порушення кровообігу у верхніх шарах епідермісу.Кров, застоюючись у капілярах, надає стінкам постійного навантаження. Капіляри не витримують, втрачають свою еластичність і стають ламкими.

Тому для нормалізації мікроциркуляції і зміцнення кровоносних судин в нашому салоні ми пропонуєм спеціальний пілінг на основі фітинової кислоти. Ця кислота є однією з найбезпечніших кислот. В природі вона зустрічається у злаках, в насінні бобових. Ця кислота здатна глибоко очищати, висвітлювати шкіру,але разом з тим не є агресивною по відношенню до епідермісу. Пілінг м'ягко і бережно розчиняє ороговівші частинки,а завдяки вітаміну К,який входить до складу пілінгу, в поєднанні з рутином і молочною кислотою,відновлює еластичність стінок судин. Фітинова кислота має також протизапальні і антиоксидантні властивості.

Використовується для жирної шкіри,чутливої, акне, пігментації, для омолодження шкіри.

 


Акція дня 
МІОСТИМУЛЯЦІЯ, КАВІТАЦІЯ, ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ, СЛІМ-СФЕРА, РАДІОЧАСТОТНИЙ ЛІФТИНГ -50% 

 


 
Акція тижня
 
КАВІТАЦІЯ 5+1 у подарунок!

 


 
Акція місяця 
ПІЛІНГИ 5+1 у подарунок! 

 

Оформлення підписки