Яка жінка не відчуває себе красунею, піймавши захоплений погляд у свій бік. Але однієї природної краси, як правило, буває недостатньо. Необхідно прикладати максимум зусиль, щоб завжди бути у формі, виглядати доглянутою і привабливою. На які тільки хитрощі не доводитися йти, щоб досягти бажаної довжини і густини вій. Як правило, звичайна туш не дає можливості досягти бажаного результату. Сьогодні вирішити цю проблему можна за допомогою процедури нарощування вій.

Суть нового методу полягає в тому, що вії нарощуються по одній, тобто до основи верхньої вії кріпиться тільки одна вія, а не цілий пучок, що дозволяє їм виглядати цілком природно. Штучні вії виготовляються з гіпоалергенного моноволокна, і нічим зовні не відрізняються від природних вій.

Для того, щоб Ваші чарівні вії завжди виглядали пухнастими і доглянутими, необхідно регулярно проводити корекцію. Цю процедуру бажано проводити раз на два-три тижні. Володаркам нарощених вій не рекомендується спати обличчям у подушку, але це варто того, адже тепер Вам не доведеться довго фарбуватися вранці.

Зняття вій проводиться також абсолютно безболісно і ніякої шкоди натуральним віям не приносить.

Природничі густі брови знову в моді. І це не випадково. Красиві і доглянуті волосинки роблять обличчя дуже виразним. Але, на жаль, природа не всім подарувала густі брови. Тому проблему, як наростити брови, донедавна вирішити було складно. Зараз нарощування брів доступно кожній жінці. Ця послуга увійшла до переліку в салонах краси зовсім недавно. Ії виконують за допомогою м’яких латексних волосин. Завдяки унікальному складу латексу, отримана з нього штучна волосина «на око» абсолютно не відрізняється від природної.

Перед процедурою проводиться попереднє очищення шкірного покриву в ділянці брів. Далі за допомогою клею штучні волосинки прикріплюються до справжніх. Таким чином, збільшується довжина і густина волосяного покриву «живих» брів. Асортимент пропонованих брів відрізняється за формою і кольором – присутні як чорні відтінки, так і коричневі, русяві. За допомогою цієї процедури можна скорегувати недоліки волосяного ряду брови і покращити зовнішність. Правильний догляд за ними дозволить будь-якій жінці виглядати привабливо. Тому небажані зайві контакти рук з бровами-тертя, дряпання.
Зняти їх ще простіше – досить обробити їх змоченими у воді бавовняними серветками.

 

 

НАРОЩУВАННЯ ВІЙ 390,00грн
ЗНЯТТЯ НАРОЩЕНИХ ВІЙ 100,00грн
КОРЕКЦІЯ НАРОЩЕНИХ ВІЙ 310,00грн
ФАРБУВАННЯ БРІВ ХНОЮ BROW HENNA з корекцією 220,00грн.
ФАРБУВАННЯ БРІВ 70,00грн.
КОРЕКЦІЯ БРІВ 60,00грн.
ФАРБУВАННЯ ВІЙ 70,00грн.
   
   
   

Акція дня 
МІОСТИМУЛЯЦІЯ, КАВІТАЦІЯ, ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ, СЛІМ-СФЕРА, РАДІОЧАСТОТНИЙ ЛІФТИНГ -50% 

 


 
Акція тижня
 
КАВІТАЦІЯ 5+1 у подарунок!

 


 
Акція місяця 
ПІЛІНГИ 5+1 у подарунок! 

 

Оформлення підписки