Надмірна вага, що перевищує норму, целюліт, апельсинова кірка — все це дрібниці, які так важливі в житті. Їх легко  виправити  за допомогою антицелюлітного масажу. Антицелюлітний >масаж користується попитом серед  жінок, не залежно від віку, комплекції і способу життя.

Целюліт – проблема, що  турбує прекрасну половину людства.

І ця проблема легко вирішується. В основі антицелюлітного масажу лежить прямий вплив рук майстра на проблемні зони. Антицелюлітний масаж допомагає покращити  Вашу фігуру, призупинити утворення жирових відкладень в клітинах, сприяє  схудненню, омолоджує шкіру, роблячи  її пружною і гладенькою.

Необхідно тільки Ваше бажання і досвідчений майстер-масажист поверне вашому тілу привабливість і позбавить Ваше тіло від апельсинової кірки.

Рекомендується виконувати антицелюлітниймасаж в комплексі з такими процедурами як пілінг тіла та обгортання.

Рекомендується 10-12 процедур, 2-3 рази на тиждень.

 

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ(тіло) 310,00 грн
АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ(ноги,сідниці) 280,00 грн
 АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ зі СКРАБОМ  330,00 грн.
   
   

 

 МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ

Іспанський масаж обличчя

Завдяки наймогутнішого впливу на біологічні процеси, що протікають в шкірі, іспанський масаж допомагає омолодити шкіру, повернути їй здоровий вигляд.
 Ставати зрозуміло, чому найбільшою популярністю користується іспанський масаж обличчя. Під час сеансу посилюється мікроциркуляція крові, шкіра збагачується киснем. Багато пацієнтів відзначають помітний ефект ліфтингу вже після 1-2 рази. Крім того, він володіє дренажним ефектом — допомагає усунути набряки, вивести надлишки рідини з тканин. Такий вид масажу показаний при купероз. Іспанська масаж обличчя роблять з використанням спеціальних масел (при сухій шкірі) або кремів, які підбирають індивідуально під тип шкіри і проблему. Звичайно ж він не обмежується областю особи — шия і зона декольте також потребують омолодження.

Особливості іспанського масажу

Ця методика використовує кілька технік, причому кожна спрямована на певну систему організму. Поєднувати техніки протягом одного сеансу не можна, але
іспанський масаж ще багатий і різними прийомами — їх більше сотні. У цьому з ним не зрівнятися жоден інший масаж. Тому виконуючи курс процедур, масажист практично ніколи не повторює один і ті ж прийом по два рази. У цьому полягає ще один секрет. При звичайному масажі, де використовується не більше 6 прийомів, нервова і перефіріческіх системи організму звикають до одноманітного впливу, і ефект від процедур знижується вже до 5-6 сеансу. Саме тому іспанський масаж вигідно відрізняється від інших шкіл.

Незважаючи на легкі рухи, які не завдають болю і дискомфорту, іспанський масаж вважається глибоким. Його вплив на організм не варто недооцінювати. Тому виконувати його повинен тільки висококласний фахівець.

Ефект досягається після курсу з 10 процедур 1 раз на тиждень. Проводити рекомендується 1 раз на рік.

 

Не займайтесь самолікуванням,

зверніться за безкоштовною консультацією до наших лікарів-естетистів. Вони підберуть процедуру або програму,

яка підходить саме Вам.

 


Акція дня 
МІОСТИМУЛЯЦІЯ, КАВІТАЦІЯ, ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ, СЛІМ-СФЕРА, РАДІОЧАСТОТНИЙ ЛІФТИНГ -50% 

 


 
Акція тижня
 
КАВІТАЦІЯ 5+1 у подарунок!

 


 
Акція місяця 
ПІЛІНГИ 5+1 у подарунок! 

 

Оформлення підписки