Апаратна косметологія – це вид  різних косметичних процедур, які проводяться за допомогою спеціалізованої  апаратури.

PHYSIOTHERM — це професійна косметика, зроблена в Італії.

Лабораторія PHITODERM MAGIC 70 — одна з найбільших фабрик у Римі, розпочала свою історію в 1982 році. Висока якість продуктів і професіоналізм фахівців принесли марці заслужену репутацію у світі професійних косметичних технологій. PHYSIOTHERM представляє більше 100 косметичних засобів, 12 програм по догляду за шкірою обличчя та зоною декольте, 10 SРА-процедур по догляду за тілом, засоби для депіляції, продукцію по догляду за волоссям, сонцезахисну серію.

Унікальність косметики полягає в злитті 3 концепцій:

*оптимальна композиція інгредієнтів,

*їхні правильні співвідношення

*і активність дії.

Основу косметичних засобів становлять натуральні активні компоненти, отримані з екологічно чистих, свіжих рослин, водоростей, морепродуктів та інших природних джерел, а також ліпіди, амінокислоти, вітаміни, зволожуючі речовини природні для шкіри та необхідні для підтримки її основних функцій.

Для якості й ефективності косметичних засобів, PHYSIOTHERM використовує метод біотехнологій, перевага якого полягає в тому, що отримані інгредієнти повністю вільні від домішок, активно проникають у глибокі шари шкіри та працюють на клітинному рівні, їхня концентрація строго дозована, що зводить до мінімуму ймовірність виникнення алергічних реакцій. Косметика не викликає ефекту звикання, після припинення використання, не наступає «синдром скасування» — погіршення стану шкіри.

У лінії представлений чудовий домашній догляд і розроблені програми для різного віку і всіх типів шкіри. Вона практична та проста у використанні.

Зробивши крок на зустріч догляду від PHYSIOTHERM, Ви не тільки довіряєте високоякісній косметиці, але й віддаєте себе в руки справжніх професіоналів.

Прайс

 


Акція дня 
МІОСТИМУЛЯЦІЯ, КАВІТАЦІЯ, ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ, СЛІМ-СФЕРА, РАДІОЧАСТОТНИЙ ЛІФТИНГ -50% 

 


 
Акція тижня
 
КАВІТАЦІЯ 5+1 у подарунок!

 


 
Акція місяця 
ПІЛІНГИ 5+1 у подарунок! 

 

Оформлення підписки