Що означає це слово?

Біоревіталізація – найсучасніша ін’єкційна методика омолодження шкіри. У чому ж її суть? Слово «біо» означає природне, натуральне, «ре» – повернення; «віта» – життя. Таким чином, слово «біоревіталізація» буквально означає «повернення до життя природним шляхом». Це і відрізняє біоревіталізацію від пластичної хірургії – ніякого насильства, ніяких травм, ніякого відновного періоду, а результат настільки ж помітний.

Що колять?

Нашій шкірі, щоб зберігати молодість і пружність, потрібна гіалуронова кислота. Саме ця речовина відповідає за тургор і зволоженість шкіри. Але справа в тому, що з 25-ти років у людському організмі зменшується вироблення гіалуронової кислоти. Нестача гіалуронової кислоти і стає причиною старіння шкіри.

Біоревіталізація – це уколи гіалуронової кислоти в шкіру обличчя і тіла, локально в ті місця, які видають вік: «гусячі лапки», носогубні і носослізні складки, зморшки на лобі і перенісся. Потрапляючи в шкіру, гіалуронова кислота стимулює вироблення власної гіалуронової кислоти, що в свою чергу активізує відновлювальні процеси в шкірі. Починається глибоке зволоження шкіри, відновлюється її тургор і еластичність, посилюється мікроциркуляція. Час на вашому обличчі, в буквальному сенсі, починає йти назад.

Покази до біоревіталізації:

— Суха, зневоднена шкіра;

— В’януча шкіра;

— Жирна, груба шкіра з розширеними порами;

— Фотостаріння шкіри;

— Відновлення шкіри після пілінгів та шліфування;

— Реабілітація після пластичних операцій;

— Купероз;

— Гіперпігментація;

— Профілактика старіння.

Процедура

Перед самою процедурою проводиться демакіяж і, в разі необхідності і за бажанням клієнта, знеболення спеціальною маззю. Кожна упаковка сертифікованого препарату для біоревіталізації включає одноразовий шприц, вже заповнений препаратом і готовий до вживання. Перед застосуванням рекомендується дати вмісту зігрітися до кімнатної температури, оскільки ін’єкції охолодженої гіалуронової кислоти можуть бути більш болючі. Непошкоджена  упаковка повинна розкриватися лікарем в присутності пацієнта. На упаковці є вказівки про назву препарату, номер партії, термін придатності та об’єм шприца. Потім лікар найтоншою голкою починає робити ін’єкції, вводячи строго певну кількість препарату в строго певні точки. Від початку до кінця процедури біоревіталізації проходить 45-50 хвилин. Сеанси проводяться курсом від 3 до 5 разів з інтервалом в 2-4 тижні. Однак існує кілька схем омолодження і кожна має  свою періодичність проведення процедур

Ефект

Відразу ж після процедури біоревіталізації розгладжуються глибокі і дрібні зморшки. Ефект чудовий і, основне, результат — те, заради чого і проводився курс, продовжується до 6 місяців.

Протипокази 

Процедуру не можна робити, якщо у пацієнта є запальні процеси в зоні, що підлягає обробці, є важкі хронічні захворювання, протипоказана біоревіталізація під час вагітності та лактації.

Побічні явища

Відразу після процедури шкіра обличчя може почервоніти або, навпаки, збліднути, в обробленій зоні може виникнути набряклість, мікрогематоми, болючість. Всі ці явища нормальні і повинні пройти протягом доби. Крім того, місця введення препарату деякий час будуть виглядати як дрібні прищики або підняті над  поверхнею шкіри папулки. Ці сліди повинні розсмоктатися не пізніше, ніж через 2 дні на обличчі і через 3 дні – на шиї і в зоні декольте. Якщо цього не сталося, потрібно звернутися до фахівця, який проводив процедуру.

Після процедури

Після проведення процедури біоревіталізації, щоб уникнути негативних наслідків, потрібно дотримуватися деяких правил:

— Протягом першої доби після ін’єкцій не можна доторкатися до обробленої поверхні шкіри;

— Не варто робити макіяж в день процедури;

— Протягом двох днів після проведення процедури для догляду за шкірою можна використовувати тільки препарати з протизапальною і антисептичною дією, рекомендовані лікарем;

— Не можна відвідувати лазню, басейн і спортзал;

— Протягом 10-14 днів потрібно утриматися від відвідування солярію;

— Проведення косметологічних процедур по догляду за шкірою або сеансів фізіотерапії відкладіть на тиждень;

— Введення будь-яких ін’єкційних імплантів, проведення серединних і глибоких хімічних або лазерних пілінгів, пластичних операцій рекомендується не раніше, ніж через 2 тижні після біоревіталізації.

 

БІОРЕВІТАЛИЗАЦІЯ ОБЛИЧЧЯ від 900 грн.,

Не займайтесь самолікуванням,

зверніться за безкоштовною консультацією до наших лікарів-естетистів. Вони підберуть процедуру або програму,

яка підходить саме Вам.


Акція дня 
МІОСТИМУЛЯЦІЯ, КАВІТАЦІЯ, ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ, СЛІМ-СФЕРА, РАДІОЧАСТОТНИЙ ЛІФТИНГ -50% 

 


 
Акція тижня
 
КАВІТАЦІЯ 5+1 у подарунок!

 


 
Акція місяця 
ПІЛІНГИ 5+1 у подарунок! 

 

Оформлення підписки